Sklep internetowy

HelifarmZdrowie

Koszyk:
0,00
Home SerieGemmoKosmetykiKąpiele naturalne › KĄPIEL naturalna - nerwy, relaks 250 ml

KĄPIEL naturalna - nerwy, relaks 250 ml

  • 35,00 zł z VAT
Wysyłamy w ciągu 24h
W magazynie: Niedostępny

Kąpiel ziołowa - nerwy, relaks
Działa korzystnie na układ nerwowy


Uspokaja nerwy, łagodzi napięcie psychiczne, pomaga przezwyciężyć stres. Poprawia nastrój, korzystnie wpływa na stany depresji i niepokoju. Jest odpowiednia dla osób, które często cierpią na bóle głowy i migreny. 

Sposób użycia: 50 ml (3 zakrętki) dodać do ciepłej wody we wannie (może być stosowane w wannie z hydromasażem). Pozostać zanurzonym w kąpieli na co najmniej 15-20 minut.

Skladniki: woda , gliceryna, alkohol denat,, dziurawiec, lawenda, melisa, geranium, chmiel, passiflora, wrotycz maruna, rozmaryn.

Informacja: firma Nadeje położona jest w pięknym morawskim krajobrazie we wsi Brodek u Konice w okolicy Ołomuńca. Otoczona jest niewielkimi wzniesieniami i górami na wysokości 600 m n.p.m. z dala od miast i autostrad. Cisza i spokój oraz czyste powietrze pozwalają firmie Nadeje na prowadzenie własnych wartościowych upraw roślin. Stanowią one źródło do pozyskiwania pączków i kiełków roślinnych będących surowcem do wytwarzania wyjątkowych nalewek. Są one podstawą do produkcji wszystkich preparatów.

  • Brak komentarzy
Podobne w tej kategorii
Najczęściej kupowane z tym produktem