Sklep internetowy

HelifarmZdrowie

Koszyk:
0,00
Home SerieGemmoKosmetykiKąpiele naturalne › KĄPIEL naturalna-regenerująco-przeciwzapalna na błony śluzowe i skórę 250ml

KĄPIEL naturalna-regenerująco-przeciwzapalna na błony śluzowe i skórę 250ml

  • 35,00 zł z VAT
szt.
Wysyłamy w ciągu 24h
W magazynie: Kończy się

Kąpiel ziołowa wspiera likwidację podrażnień skóry i trądzikowych stanów zapalnych występujących na skórze ciała (np. ramiona, plecy, klatka piersiowa, okolice ud i  pośladków) oraz stanów zapalnych błon śluzowych okolic otworów naturalnych ciała. 

Kąpiele zmniejszają występowanie niepożądanych bakterii na skórze i błonie śluzowej. Pomagają zminimalizować dyskomfort towarzyszący negatywnym objawom zapalenia skóry i błon śluzowych wokół otworów ciała. 

Sposób użycia:
1. Zapalenie skóry i błon śluzowych okolic naturalnych otworów ciała: 
30 ml dodać do ciepłej wody we wannie, siedząc uzupełnić wodę aż do zakrycia bioder. Pozostać w kąpieli co najmniej 15-20 minut.

2. W przypadku trądzika skóry i stanów zapalnych na skórze ciała, wlać do wanny około 60 ml płynu i uzupełnić ciepłą wodą tak, aby zanurzyć ciało w kąpieli na 15-20 minut.

Składniki: woda oczyszczona, gliceryna, alkohol denat., wyciągi z: nagieteka, krwawnika, przywrotnika, nasturcji, skrzypu, chmielu. 

Informacja: firma Nadeje położona jest w pięknym morawskim krajobrazie we wsi Brodek u Konice w okolicy Ołomuńca. Otoczona jest niewielkimi wzniesieniami i górami na wysokości 600 m n.p.m. z dala od miast i autostrad. Cisza i spokój oraz czyste powietrze pozwalają firmie Nadeje na prowadzenie własnych wartościowych upraw roślin. Stanowią one źródło do pozyskiwania pączków i kiełków roślinnych będących surowcem do wytwarzania wyjątkowych nalewek. Stanowią one zasadniczą podstawę do produkcji wszystkich preparatów.
  • Brak komentarzy
Podobne w tej kategorii
Najczęściej kupowane z tym produktem