Sklep internetowy

HelifarmZdrowie

Koszyk:
0,00
Home SerieGemmoKosmetykiKąpiele naturalne › KĄPIEL naturalna - stawy, plecy 250ml

KĄPIEL naturalna - stawy, plecy 250ml

  • 35,00 zł z VAT
Wysyłamy w ciągu 24h
W magazynie: Niedostępny

Kąpiel ziołowa - relaksacja stawów i mięśni pleców

Relaksuje mięśnie, odświeża skórę i daje przyjemne odczucie komfortu na całym ciele. Wspomaga utrzymanie fizjologicznego krążenia krwi i funkcjonowania stawów. 

Sposób użycia: 50 ml ( 3 zakrętki butelki) dodać do ciepłej wody we wannie (może być stosowane w wannie z hydromasażem). Pozostać zanurzonym w kąpieli na co najmniej 15-20 minut.

Składniki: woda oczyszczona, gliceryna, alkohol denat.,wyciągi ze świerku oraz z sosny, żywokostu, geranium, pąków topoli, wierzby, cynamonu, tui.

Informacja: firma Nadeje położona jest w pięknym morawskim krajobrazie we wsi Brodek u Konice w okolicy Ołomuńca. Otoczona jest niewielkimi wzniesieniami i górami na wysokości 600 m n.p.m. z dala od miast i autostrad. Cisza i spokój oraz czyste powietrze pozwalają firmie Nadeje na prowadzenie własnych wartościowych upraw roślin. Stanowią one źródło do pozyskiwania pączków i kiełków roślinnych będących surowcem do wytwarzania wyjątkowych nalewek. Stanowią one zasadniczą podstawę do produkcji wszystkich preparatów.
  • Brak komentarzy
Podobne w tej kategorii
Najczęściej kupowane z tym produktem