Sklep internetowy

Helifarm Zdrowie 

Koszyk:
0,00
Home › Poradnik

Poradnik

Uwaga skierowana do użytkowników sklepu
 
Informacje dotyczące poszczególnych preparatów - tj: suplementów diety i środków spożywczych - nie mogą służyć jako źródło diagnozowania i zastąpić wizytę u lekarza. Zawierają one informacje na temat składu preparatów, ewentualnych wskazań ich zastosowania, sposobów porcjowania oraz możliwych skutków ubocznych lub działania synergistycznego z innymi suplementami lub lekami.

Pamiętaj!
-Wszelkie wątpliwości dotyczące stosowania suplementów diety, a zwłaszcza w skojarzeniu z lekami, nawet tymi dostępnymi bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
-Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego.
-Stosowanie jakiegokolwiek leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia.
- Żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.
-Informacje handlowe nie stanowią podstawowego źródła wiedzy i nie powinny decydować o zamianie zalecanego przez lekarza sposobu leczenia na inne metody samoleczenia. Zawsze ostateczną decyzję powinien podjąć lekarz lub farmaceuta.

mgr farm. Zbigniew Dreczko