Sklep internetowy

Helifarm Zdrowie 

Koszyk:
0,00
Home › CEMON

W 1970 roku powstaje w Neapolu ośrodek medyczny założony przez dr Adele Alma Rodriguez i prof. Antonio Negro o nazwie “Tommaso Cigliano” Ce.m.o.n. Presidio Omeopatia Italiana.  Od 1971, już jako firma Cemon, produkuje i dystrybuuje produkty, których celem jest stwarzanie możliwości utrzymania dobrego stanu zdrowia. Zobowiązanie to Cemon utrzymuje dzięki swojej wiedzy eksperymentalnej i etycznej. Projekt firmy realizowany jest dzięki wiedzy medycznej i w odniesieniu do pierwszej zasady przysięgi Hipokratesa dbania o zdrowie pacjenta i dążenia do trwałego zdrowia bez powodowania jednocześnie szkód. 
Od założenia Ce.m.o.n. prowadzi dystrybucję szerokiej gamy produktów nieinwazyjnych, które są w 100% ekologiczne i homeo kompatibilne, jak: produkty żywieniowe, suplementy diety, kosmetyki naturalne.
W naszej ofercie – Helifarm sp. z o.o.- znajdują się produkty firmy Cemon z grupy pre- i probiotyków, fitoembrioekstraktów (fee), oraz oligopreparatów (oligoelementów).
Każdy z produktów 
racjonalnie stosowany może służyć do suplementacji codziennej diety. Jest już coraz częściej zauważana i doceniana prozdrowotna rola suplementów diety, oraz jej wpływ na redukcję kosztów codziennego dbania o zdrowie. I jest to zupełnie logiczne, ponieważ dbając o siebie pomagamy zredukować ryzyko choroby, a tym samym zmniejszać koszty. 
Opracował: mgr farm. Zbigniew Dreczko 

CEMON

1 7

1 - 20 z 129

1 7

1 - 20 z 129